Current Auctions

Longines Sevdası

Recommended Items From Auctions

Osmanlı Longines-Nadir-Osmanlı pazarına özel üretilmiş, Nacib K. Djezvedjian ibareli gümüş kasalı, nadir 24 saat göstergeli kırmızı numaralı porselen kadranlı, 4722933 seri numaralı , kasa numaraları tutarlı, çalışır durumda, yüksek kondisyonda koleksiyonluk cep saati, 50 mm.

Starting Bid: 15,000 TL

Place Bid

Savatlı Longines Muhteşem Kösteği-Longines firmasının Cuervo Y Sorbinos markası için özel ürettiği, gümüş üzeri savat ve altın işçilikli, porselen kadranlı, saatin güzelliğinin yanı sıra muhteşem bir Fransız mineli gümüş köstek ile finalize edilmiş, yüksek koleksiyon değeri bulunan cep saati ve...

Current Price: 25,000 TL

Place Bid

Longines Krono Cep Saati-Longines meneviş kasalı Kronograf fonksiyonlu cep saati. Oldukça yüksek kondüdsyonlu saat çalışır durumda olup üzerinde gümüş köstek zinciri mevcuttur..Longines saatlerinin içinde koleksiyonerlerin özellikle sahip olmak istediği özel bir modeldir.52 cm.

Starting Bid: 27,500 TL

Place Bid

Mine Kadran Longines cep saati.-Longines gümüş kasa kabartma desenli ,mine kadranlı cep saati. Kondisyon iyi olup çalışır durumdadır.

Starting Bid: 10,000 TL

Place Bid

Longines Cep Saati-Longines firmasının Cumhuriyet dönemi Türk pazarına yaptığı Nacip Djezvedjian İstanbul ibareli metal kasa cep saati.Kasa kadran makine iyi durumda ,çalışır vaziyette.47 mm.

Starting Bid: 8,000 TL

Place Bid

Longines Altın Konsolos Saati-Nadir-Longines firmasının Osmanlı pazarı için yaptığı en özel saatlerden olan Alafranga ve Alaturka birarada kadranlı 2'ser adet akrep ve yelkovanla farklı şehirlerin saatlerini gösteren saatin Osmanlı zamanında namaz vakitlerini takip için bir kadranı Mekkeye diğer...

Starting Bid: 75,000 TL

Place Bid

Longines Altın cep saati-Longines firması yapımı Nacip Cezveciyan ibareli 14 k Altın kasalı toz kapağı metal olan Art deco dönemi saatin kondüsyonu iyidir.Saat nadir rastlanan cerçerve içinden açılan menteşeli kasa modelidir.60 gram ve 48 mm.

Starting Bid: 30,000 TL

Place Bid

Longines cep saati -Nadir-Osmanlı pazarına özel üretilmiş, Nacib K. Djezvedjian ithalatı, gümüş kasalı, kırmızı yazılı porselen kadranlı, 4591726 seri numaralı , kasa numaraları tutarlı, çalışır durumda, yüksek kondüsyonda koleksiyonluk cep saati, 48 mm.

Starting Bid: 20,000 TL

Place Bid

Çok Nadir Kare Kasa Longines-Longines firmasının oldukça nadir rastlanabilecek kare formlu gümüş kasa üzeri kabartma figurlerle dekorlanmış üzerinde gümüş sallaması ile beraber müzelik nitelikteki cep saat. 48x48 mm

Current Price: 30,000 TL

Place Bid

Longines Kol Saati-1960'lar Longines imalatı, kurma mekanizmalı, orijinal kutusunda, çalışır vaziyetti, orijinal kopça ve tepesi ile oldukça yüksek kondisyonda erkek kol saati.

Starting Bid: 10,000 TL

Place Bid

Wittnauer Longines Kol Saati-1950'ler Longines&Wittnauer firması ortak üretimi, orijinal kutusundan oldukca yüksek kondisyonda, erkek kol saati.

Starting Bid: 15,000 TL

Place Bid

Cartier Kol Saati-Cartier marka , 925 ayar gümüş üzeri 20 mikron altın kaplama, unisex cizgili kadranlı, pilli, orijinal kutusunda kol saati

Starting Bid: 35,000 TL

Place Bid

Savatlı Köstek-18.yy sonu Osmanlı gümüş üzeri savat işçilikli nadir prior saat kösteği.114 gram, 76 cm.

Current Price: 25,000 TL

Place Bid

Tuğralı Köstek-19.yy Osmanlı tuğralı gümüş cep saati kösteği.194 gram, 126 cm

Current Price: 20,000 TL

Place Bid

St.Dupont çakmak-Dupont özel seri mavi mineli orijinal kutusunda çakmak.

Starting Bid: 17,500 TL

Place Bid

St.Dupont Kalem-Dupont Paris orijinal kuıtusunda 14k altın uçlu dolma kalem.İyi kondisyonda.

Starting Bid: 5,000 TL

Place Bid