• Cancel
    Filter
Filter

Fransua Vuçino Anısına

Değerli Koleksiyonerler,Haziran ayında kaybettiğimiz duayen Antikacı Fransua Vuçino koleksiyonundan 93 esere yer verdiğimiz Özel Koleksiyon Müzayedemizi beğeninize sunuyuyoruz. Çok özel Tablolar ve Mobilyaların yer aldığı müzayede kataloğumuzu incelemek ve online katılımın için web sitemiz üzerinden üye olmalısınız. Müzayede öncesi eserleri görmek ve bilgi almak için Nişantaşı Meşrutiyet Mah. Hacı Mansur Sok. Aycibin Pasajı NO: 5/53 adresindeki ofisimizi ziyaret edebilir, 535 775 78 12 ve 533 364 55 93  no'lu telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Müzayedemizde uygulanan komisyon oranı %10, KDV oranı ise %18'dir. Ödeme süresi müzayede bitiminden sonra 7 (yedi) iş günüdür. Tüm eserler HALİYLE müzayedeye kabul edilmiştir. Eserlerin , pey verme işlemi öncesinde ve müzayede gününe kadar incelenmesi gerekmektedir. Açık arttırma sonrası "SATIŞ İPTALİ, CAYMA HAKKI, veya ALIMDAN VAZGEÇME" söz konusu değildir, cezai şart olarak %25 aracılık hizmeti uygulanır.

Müzayedemizde yer alan eserler, konunun uzmanı eksperler tarafından etraflıca incelenip ekspertiz edilmiş olup ayrıca Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Topkapı Sarayı Müzesi, Ayasofya Müzesi, Türbeler Müzesi, Vakıflar ve Askeri Müze uzmanları tarafından incelenerek onaylanmaktadır.

previous
Go to Page: / 2
next